Aktualności

POSZUKIWANA LISTAMI GOŃCZYMI SAMA POINFORMOWAŁA POLICJANTÓW O MIEJSCU POBYTU

Policjanci z chełmskiej komendy zatrzymali wczoraj poszukiwaną dwoma listami gończymi 41-letnią chełmiankę. Kobieta telefonicznie sama poinformowała dyżurnego o miejscu, w którym akurat przebywa. Jak powiedziała, miała już dosyć ukrywania się. Dzisiaj zatrzymany został też 29-latek poszukiwany listem gończym za rozbój. Oboje zostali już doprowadzeni do zakładu penitencjarnego w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

Zaskoczeniem dla dyżurnego chełmskiej komendy było wczorajsze informacja o tym, że w jednym z hoteli na terenie Chełma przebywa poszukiwana przez policjantów kobieta, gdyż to ona sama zgłosiła ten fakt telefonicznie przez pracownika recepcji. Skierowani na miejsce funkcjonariusze w jednym z pokoi zastali 41-letnią chełmiankę. Kobieta faktycznie poszukiwana była dwoma listami gończymi w celu odbycia ponad roku kary pozbawienia wolności za uchylanie się od płacenia alimentów. Powiedziała, że dosyć ma już ukrywania się przed organami ścigania.

   Z kolei dzisiaj rano policjanci kryminalni, realizując własne ustalenia, zatrzymali na terenie gminy Sawin 29-letniego mężczyznę. On również poszukiwany był listem gończym w celu odbycia 2 lat kary pozbawienia wolności za przestępstwo rozboju. Od dłuższego czasu ukrywał się przed policjantami. Został zatrzymany w chwili, gdy miał wychodzić z mieszkania. Oboje dzisiaj zostali doprowadzeni do zakładu karnego w celu odbycia orzeczonej kary.