WYPADEK PRZY PRACY - Aktualności - KMP Chełm

Aktualności

WYPADEK PRZY PRACY

Chełmscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku przy pracy, do którego doszło przy budowie zbiornika w miejscowości Siedliszcze. 65-letni mężczyzna spadł z wysokości kilku metrów. Z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało, że był trzeźwy.

Wczoraj dyżurny chełmskiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku przy pracy. Do zdarzenie doszło przy budowie zbiornika na wodę pitną w miejscowości Siedliszcze. Policjanci na miejscu ustalili, że 65-letni mężczyzna, który wykonywał prace, spadł z wysokości około 6 metrów do wnętrza zbiornika. Z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Mężczyzna był trzeźwy. W prowadzonych na miejscu czynnościach uczestniczył inspektor pracy.

Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tego nieszczęśliwego wypadku. Apelują przy tym o zachowanie ostrożności przy wykonywaniu wszelkich prac na wysokości. Chwila nieuwagi czy też naruszenie przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy mogą doprowadzić do nieszczęścia.