POTRĄCIŁ KOBIETĘ PROWADZĄCĄ WÓZEK Z DZIECKIEM - Aktualności - KMP Chełm

Aktualności

POTRĄCIŁ KOBIETĘ PROWADZĄCĄ WÓZEK Z DZIECKIEM

Do groźnie wyglądającej kolizji drogowej doszło wczoraj na ul. Wojsławickiej w Chełmie. Kobieta prowadząca wózek z malutkim dzieckiem została potrącona na przejściu dla pieszych przez samochód, którym kierował 75-letni mężczyzna. Na szczęście jej, jak też dziecku nic poważnego się nie stało. Policjanci zatrzymali kierującemu prawo jazdy. Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności w pobliżu przejść dla pieszych.

Wczoraj około godz. 15:00 dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o potrąceniu na przejściu dla pieszych na ul. Wojsławickiej w Chełmie. Wezwani na miejsce policjanci ustalili, że 28-letnia chełmianka prowadząca wózek z 4-miesięcznym dzieckiem została potrącona na przejściu dla pieszych przez samochód marki Peugeot. Autem kierował 75-letni mieszkaniec Chełma. W wyniku zdarzenia piesza wraz z dzieckiem została przewieziona do szpitala. Na szczęście nie odniosły poważniejszych obrażeń i po badaniach zostały wypisane do domu. Policjanci zatrzymali prawo jazdy kierowcy. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności kolizji drogowej i apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności w pobliżu przejść dla pieszych.