ZATRZYMANY ZA ROZBÓJ - Aktualności - KMP Chełm

Aktualności

ZATRZYMANY ZA ROZBÓJ

Policjanci zatrzymali 29-letniego chełmianina w sprawie rozboju, do którego doszło w miniony czwartek. Mężczyzna grożąc użyciem przedmiotu przypominającego broń palną skradł zegarek i kluczyki od samochodu na szkodę 22-letniego mężczyzny. Dzisiaj zostanie doprowadzony do prokuratury z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego.

W czwartek po południu dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o rozboju, do którego doszło na ulicy Sienkiewicza w Chemie. Z relacji pokrzywdzonego wynikało, że znany mu 29-letni chełmianin grożąc użyciem przedmiotu przypominającego broń palną skradł należący do niego zegarek i kluczyki od samochodu. Wartość strat oszacował na kwotę 250 złotych.

    Policjanci kryminalni ustalili miejsce, gdzie przebywa napastnik. Do działań zostali zaangażowani też policyjni antyterroryści, którzy zatrzymali go wczoraj rano w wynajmowanym mieszkaniu na osiedlu Kościuszki w Chełmie. Mężczyzna był już wielokrotnie notowany i odbywał kary pozbawienia wolności za przestępstwa przeciwko mieniu, wolności, życiu i zdrowiu oraz z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Dzisiaj zostanie doprowadzony do prokuratury, gdzie będą wykonywane z jego udziałem dalsze czynności procesowe.