POSZUKIWANY WPADŁ SPRAWDZAJĄC LEGALNOŚĆ POCHODZENIA SAMOCHODU - Aktualności - KMP Chełm

Aktualności

POSZUKIWANY WPADŁ SPRAWDZAJĄC LEGALNOŚĆ POCHODZENIA SAMOCHODU

Dzielnicowi sprawdzali wczoraj legalność pochodzenia samochodu, który chciał kupić jeden z mieszkańców Chełma. Jak się okazało mężczyzna, który poprosił o to sprawdzenie był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Na dodatek BMW, które chciał nabyć miało niezgodny numer fabryczny z dokumentami. Policjanci zatrzymali chełmianina i zabezpieczyli też samochód.

38-letni mieszkaniec Chełma zainteresowany kupnem samochodu marki BMW poprosił wczoraj stróżów prawa o pomoc przy sprawdzeniu legalności pochodzenia pojazdu. Policjanci dzielnicowi, którzy dokonali sprawdzeń ustalili, że zgłaszający jest poszukiwany w celu odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 2-miesięcy. Ma na swoim koncie przestępstwo przeciwko wymiarowi sprawiedliwości. Na dodatek samochód, którym był zainteresowany posiadał niezgodny numer fabryczny z dokumentami.

    Policjanci zatrzymali mężczyznę i jeszcze tego samego dnia doprowadzili do zakładu karnego. Zabezpieczyli też samochód do czasu wyjaśnienia ewentualnej ingerencji w jego numery fabryczne.