CZOŁOWE ZDERZENIE - Aktualności - KMP Chełm

Aktualności

CZOŁOWE ZDERZENIE

Do groźnie wyglądającej kolizji drogowej doszło wczoraj po południu na ulicy Metalowej w Chełmie. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący audi wykonując manewr wyprzedzania stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się czołowo z jadącą z naprzeciwka toyotą. Do szpitala przewiezieni zostali kierujący i dwaj pasażerowie. Na szczęście nie odnieśli poważniejszych obrażeń. Policjanci apelują o zachowanie ostrożności na drodze.

Wczoraj około godz. 15:00 dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o czołowym zderzeniu samochodów osobowych na ulicy Metalowej w Chełmie. Z ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem marki Audi, 19-letni chełmianin wykonując manewr wyprzedzania stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka samochodem marki Toyota, którym kierował 35-letni mieszkaniec gminy Chełm. W wyniku tego zdarzenia kierujący i dwaj pasażerowie zostali przewiezieni do szpitala. Na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń i zdarzenie to zostało zakwalifikowane jako kolizja drogowa. Młody mężczyzna, który się do niej przyczynił został ukarany mandatem. Obaj kierowcy byli trzeźwi.

Policjanci przypominają, że obecne warunki atmosferyczne powodują, iż mamy do czynienia ze śliską nawierzchnią. Dlatego też musimy zachować szczególną ostrożność i dostosować prędkość jazdy do warunków panujących na drodze. Pamiętajmy, że to od nas samych zależy bezpieczeństwo własne, jak też innych uczestników ruchu drogowego.