POLICJANCI SPOTKALI SIĘ Z „MŁODYMI INŻYNIERAMI” - Aktualności - KMP Chełm

Aktualności

POLICJANCI SPOTKALI SIĘ Z „MŁODYMI INŻYNIERAMI”

Dzielnicowi uczestniczyli w zajęciach dydaktycznych w ramach projektu „Akademia Małego Inżyniera” zorganizowanych w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Chełmie. Ich celem jest zdobywanie umiejętności, a także rozwijanie pasji i talentów uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Spotkanie było doskonałą okazją do poznania zawodu policjanta, jak też rozmowy o bezpieczeństwie.

Funkcjonariusze chełmskiej komendy zostali zaproszeni do udziału w zajęciach zorganizowanych przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Chełmie w ramach projektu „Akademia Małego Inżyniera”. W spotkaniu uczestniczyła grupa uczniów z chełmskich szkół, którzy biorą udział w tej inicjatywie.

Uczestnicy spotkania dowiedzieli się, jak wygląda codzienna służba policjanta oraz co zrobić, aby dostać się do tej umundurowanej formacji. Była to również doskonała okazja do porozmawiania o ich bezpieczeństwie w codziennym życiu. Uczniowie z zainteresowaniem uczestniczyli w zajęciach wypowiadając swoje poglądy i zadając kolejne pytania.