DWIE OSOBY RANNE W WYPADKACH DROGOWYCH - Aktualności - KMP Chełm

Aktualności

DWIE OSOBY RANNE W WYPADKACH DROGOWYCH

Do dwóch groźnie wyglądających wypadków drogowych doszło wczoraj na terenie gminy Chełm. Jeden z nich był z udziałem motocyklisty, który chcąc uniknąć zderzenia z samochodem zjechał z drogi. Z kolei w drugim samochód osobowy najechał na pieszego leżącego na jezdni. Wyniku tych zdarzeń dwie osoby z obrażeniami ciała zostały przewiezione do szpitala.

Do pierwszego wypadku doszło około godz. 14.00 w miejscowości Rożdżałów. Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że kierująca samochodem marki VW Passat 25-latka z gminy Kamień rozpoczęła manewr wyprzedzania. W tym czasie manewr wyprzedzania wykonywał też jadący za nią 25-latek kierujący motocyklem marki Honda. W wyniku tego zdarzenia motocyklista zjechał z drogi na pobocze, gdzie doszło do wywrócenia się jednośladu. Z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

   Dwie godziny później dyżurny otrzymał kolejne zgłoszenie o wypadku w miejscowości Rożdżałów Kolonia. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierująca samochodem marki Toyota 25-letnia mieszkanka Chełma najechała na leżącego na jezdni 78-letniego mieszkańca gminy Chełm. Mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Kierujący, którzy brali udział w tych zdarzeniach, byli trzeźwi.