TRAGICZNY W SKUTKACH WYPADEK - Aktualności - KMP Chełm

Aktualności

TRAGICZNY W SKUTKACH WYPADEK

Policjanci wyjaśniają okoliczności wczorajszego potrącenia przez samochód osobowy dwóch mężczyzn w gminie Dorohusk. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że do zdarzenia tego doszło w momencie, gdy obaj przechodzili przez jezdnię. Piesi z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala. Jeden z nich zmarł w wyniku doznanych obrażeń. Policjanci zatrzymali obywatela Ukrainy kierującego tym pojazdem. Mężczyzna był trzeźwy.

Wczoraj wieczorem dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło w miejscowości Okopy w gminie Dorohusk. Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem marki Seat 22-letni obywatel Ukrainy potrącił dwóch mężczyzn w wieku 26 i 27 przechodzących przez jezdnię w terenie zabudowanym. Piesi z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala. Pomimo udzielanej pomocy medycznej starszy z nich zmarł na skutek odniesionych obrażeń. Policjanci zatrzymali w związku z tym zdarzeniem kierowcę pojazdu. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało, że był trzeźwy.

Funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego i apelują o zachowanie ostrożności na drodze. Szczególnie teraz, gdy wcześnie zapada zmrok, występuję mgły i opady ograniczające widoczność musimy zachować szczególną czujność.